IPhone 6s Batarya Değişimi! En İyi Batarya Hangisi?

Iphone 6s batarya değişimi, 6s sahiplerinin en muzdarip olduğu konulardan biri. Piyasaya çıktığı günden beri performansından ödün vermeyen bir telefon. Dile kolay yaklaşık 5 senedir Iphone 6s kullanıyoruz ve hala piyasada bulunan ortalama birçok telefondan daha iyi performans gösteriyor. Tek sıkıntısı kullanım yılına bağlı olarak iphone 6s batarya değişimi gerektirmesi. Iphone 6s batarya tavsiye yazımızı ve kullandığımız iphone 6s galio batarya ve iphone 6s syrox batarya hakkındaki deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Deji, Galio, Syrox Batarya kullanıcı yorumları.

iPhone 6s batarya kaç mah olmali?

Öncelikle iPhone 6s batarya kaç mah sorusunun cevabını hemen verelim orijinal Iphone Bataryaları 1715 mah kapasiteli. Forumlarda ve Youtube videolarında araştırdığımız kadarı ile 2310 mah kapasiteli bir batarya kullanabileceğimizi öğrendik.

İphone 6s Batarya değişimi evde yapılabilir mi?

Batarya değişimini evde yapabilmek için birkaç video izledik ve telefoncularda değişim fiyatı yüksek olması durumunda evde kendimiz takmayı deneyecektik. Fakat 40 tl civarında bir değişim ücreti ile karşılaşınca risk almak istemedik ve tanıdık bir telefoncu aracılığı ile değişimi yaptık. İyi ki de böyle oldu çünkü telefoncunun denediği ilk batarya telefon ile uyum sağlamadı. Bu bizim başımıza gelse idi kendi kendimize çözüm bulmak oldukça zor olacaktı.

Iphone 6s Hangi Batarya Markası Tercih edilmeli

Iphone 6s batarya deji markası birçok kişinin önerdiği ve online market yorumlarında en yüksek puanları alan batarya markası. Biz de bu tavsiyelerden yola çıkarak bu markayı talep ettik. Telefoncuda taktığımız deji marka batarya telefona tam uyum sağlamadı ve telefon sürekli kendi kendine açılıp kapandı. Telefoncu bu durum ile daha önce de karşılaştığını bazı batarya ve telefonlarda olabildiğini söyledi ve bize Galio marka batarya önerdi. Biz de Galio markasını taktırdık ve sorunsuz kullanmaya başladık.

Iphone 6s Syrox Batarya Performansı

Geçen yıl takmış olduğumuz Syrox marka batarya hemen hemen 1 sene sonra şişme yaptı ve yarım saatte %10’a düşüyordu. Çok hızlı doluyor gibi görünüyor fakat aslında dolmuyordu. Belirtmekte fayda var ki bu bataryayı da 1 sene sorunsuz kullandık karşılaştığımız bu problem bizim kullanım alışkanlıklarımızdan da kaynaklanıyor olabilir.

Iphone 6S Galio Batarya Performansı

Iphone 6S Galio Batarya markasını yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz 2310 mah olması sebebiyle daha uzun sürede sarj oluyor
ve yoğun kullanımda yaklaşık 12 saatlik bir performans sağlıyor bataryanın durumu ile ilgili ilerleyen günlerdeki güncel bilgileri öğrenmek için yorumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Digitürk Ses Yok Görüntü Var Sorunu.. HDMI Ses Gelmiyor Kesin Çözümü! YAZIMIZ İÇİN TIKLAYIN!

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Bunu Mutlaka Paylaşmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: