Kondisyon Bisikleti Dynamic 380 İzlenimlerim

Dynamic 380 kondisyon bisikleti kutu açılımı
Dynamic 380 kutu açılımı

Kondisyon Bisikleti Dynamic 380 ile tanışmamızda kış mevsiminin yaklaşması ve covid-19 pandemisi büyük etken oldu. Evlerimize iyice tıkıldığımız bu günlerde, bir kondisyon aleti iyiden iyiye ihtiyaç haline gelmişti.Evde olmanın verdiği hareketsizlik, koronaya karşı bağışıklığı yüksek tutma isteği ve git gide artan kilolar nedeniyle bir kondisyon bisikleti almaya karar verdik.

            En uygunu 600 700 lira bandında olan kondisyon bisikletlerini araştırmaya başladığımda her zaman olduğu gibi en temel prensibim fiyat/performans oranı yüksek bir alet almaktı. Malesef kullanıcı yorumlarında düşük fiyatlı kondisyon bisikletleri için iyi şeyler söylenmiyordu. Bu bisikletlerdeki temel problemler:

  • -Kullanırken ses yapması,
  • -Sele rahatsızlığı,
  • -Direnç ayarının çalışmaması,
  • -Kalitesiz malzemenin aşınma ve kırılması

  Vb. şeyler gibi görünüyordu.Tüm bu hususlarda kullanıcı yorumlarını irdeleyerek Dynamic 380 Kondisyon Bisikleti’ne yöneldik.

Dynamic 380 kondisyon bisikleti kutu açılımı
Dynamic 380 kutu açılımı


          Ben aldığımda Dynamic 380 Kondisyon Bisikleti fiyat olarak 1169 TL idi(Kasım 2020). Fakat öyle değişken bir piyasası var ki aynı anda bir başka site, güya uydurduğu ultra şahane indirimleri de uyguladığı halde 2000 Tl’ ye satmaktaydı. Bu sebeple iyi araştırmanızı ve geçmiş aylardaki fiyatlarını da cimri.com gibi sitelerden karşılaştırarak karar vermenizi şiddetle öneriyorum.

Dynamic 380 kondisyon bisikleti kutu açılımı
Dynamic 380 kutu açılımı


            Gelelim Dynamic 380 kondisyon bisikleti yorumlarıma;

  • -Direnç ayarı oldukça iyi, 8 seviye ve git gide iyice zorlaşıyor.
  • -Alet oldukça sessiz ve malzeme kalitesi iyi.
  • -Bence çok estetik değil fakat olmasına da gerek yok
  • -Çok fonksiyonlu bir ekranı var kalori, mesafe, kalp atışı gibi fonksiyonları sorunsuz çalışıyor.
  • -Kurulumu oldukça basit sadece direnç ayarını sağlayan teli doğru yerleştirmek önemli bu husus da videolarla detaylı olarak anlatılmış.
  • -Selesi oldukça rahat ve geniş.

            Sizlere Dynamic 380 kutu açılımı ile alete ait diğer fotoğrafları da yazıma ekliyorum aynı zamanda kurulum video linkini de şuraya bırakalım.


            Sonuç olarak şunu söyleyebilirim ki bir kondisyon bisikleti önerisi arıyor ve paranız boşa gitsin istemiyorsanız Dynamic 380 Kondisyon Bisikletini fiyat/performans ürünü olarak gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.Gerçek öneri ve deneyimlerimi aktarmaya çalıştım sormak istediğiniz konularla ilgili iletişim bölümümüzden irtibata geçebilir veya yorumlarda belirtebilirsiniz. Her daim sağlıklı kalmanız dileğiyle..

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on pinterest
Pinterest

Bunu Mutlaka Paylaşmalısın!

Kondisyon Bisikleti Dynamic 380 İzlenimlerim” konusunda Bir Fikir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir