Pokemon Go Android ve İos’ta Kullanıma Açıldı!

Pokemon Go Türkiye’de! Yıllardır beklenen fenomen oyun Pokemon Go Android ve İos’ta Türk kullanıcıların erişimine açıldı.

2016 da çıktığı ilk günlerde oldukça popüler olan olan Pokemon Go Türkiye’de de bir hayli ilgi görmüştü. Pokemon go Android ve İos Türkiye’de kullanıma kapalı olması oyuncuların oyunu indirebilmesini oldukça güçleştiriyordu. İlk aylarda çok büyük bir patlama yapmasına rağmen uygulama marketlerinde yer almamasından kaynaklanan indirme ve güncelleme zorlukları zamanla oyuna olan ilgiyi azaltmıştı. Niantic yapım şirketi çok iyi bir hamle ile biraz geç de olsa Pokemon Go oyununu Google Play ve App Store da kullanıcıların erişimine sundu.

Pokemon Go Android ve İos'ta Kullanıma Açıldı!

Oyun ilk çıktığı popülerlikte olmasa da Türkiye’de yeniden büyük bir kitleye ulaşacak gibi görünüyor. İlk çıktığı zamanlarda eksik olan birçok özellik de şu anda oyuna eklenmiş durumda. Pokemon Go’ya arkadaşlarınızla savaşma, pokemon alışverişi, hediye gönderme, roket takımı ile savaşlar, lig savaşları gibi yepyeni özellikler eklenmiş durumda… Pokemon Go şimdi Türkiye’de ve tam da olması gerektiği gibi!

Pokemon Go indirme linki için tıklayın! (Google Play)

Yorumca.com ailesi olarak bu harika oyuna dahil olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz..

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Bunu Mutlaka Paylaşmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: