Hakkımızda

Merhabalar…
Yorumca Blog sitemize hoşgeldiniz. Kendimizi ve Bloğumuzu sizlere biraz tanıtmak isteriz.. Öncelikli olarak değinmemiz gereken bir konu var..

Neden Blog Yazıyoruz?..

Bu, biz yorumca.com ailesinin de kendi içerisinde cevap aradığı ve üzerine özellikle düşündüğü bir konu.. Sonunda vardığımız nokta ise gerçekten ilham verici, en azından bize oldukça ilham veriyor.. Tıpkı bir müzisyenin şarkı söylemesi ya da sıradan birinin herhangi bir mecrada bir paylaşım yapması gibi yorumca.com ve blog yazarlığı da bizim için yalnızca bir dışavurum şekli..
Bu dışavurum dürtüsü neden derseniz bunun açıkçası pek bir yanıtı yok. Bizce her insan bir şekilde kendini yansıtmaya ihtiyaç duyuyor ve sadece bunu ne sıklıkla ve nasıl yaptığı değişiyor…

yorumca blog

Yorumca.com’un diğer blog sitelerinden farkı ne?


Çok net bir çizgimiz var.. Kesinlikle hayatımızdan ve bizden esinlenmeyen hiçbir paylaşımda bulunmuyoruz.. Tabi ki daha geniş kitlelere ulaşma isteğimiz var. Fakat bunu yaparken kaliteli içerik ve özgün paylaşım ilkelerinden asla ödün vermek istemiyoruz. Yazdığımız her kelime, kullandığımız her görsel kendi özgün yaratılarımızdan oluşuyor.. Ki zaten böyle olmasaydı inanın bunu severek yapıyor olamazdık..

Yorumcablog bizim için çok fazla zaman ve emek sarfiyatına sebep olsa da, paylaşabilmek ve paylaşımların değer gördüğünü hissetmek bu yolculukta bizim için en kiymetli olan şey..

Dememiz odur ki… Bizleri takip etmeye, paylaşmaya ve destek olmaya lütfen devam edin, çünkü biz en çok bundan ilham alıyoruz..

Sağlık ve mutluluk dolu günler dileğiyle…
Yorumca.com Ailesi..

WEB: yorumca.com

İNSTAGRAM: @yorumcablog

TWİTTER: @yorumcacom

PİNTEREST: @yorumcacom

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on pinterest
Pinterest

Bunu Mutlaka Paylaşmalısın!