Batman Su Arıtma! Lider Firma ile Su Arıtma Hakkında Roportaj!

Batman Su Arıtma Firmaları arasında öncü bir marka olan Fokuswater Batman ile ayrıntılı bir röportaj gerçekleştirdik. Su Arıtma Batman‘da da içme suyu için oldukça tercih edilen bir yöntem. 20 yılı aşkın tecrübesi ile Su Arıtma Cihazı Batman dendiğinde akla ilk gelen firma olan Fokuswater Batman, Mustafa Akkurt yönetiminde deneyimli kadrosu ve yaygın satış sonrası hizmetleri ile Batman Su Arıtma Firmaları arasında öne çıkmakta.

Fokuswater Batman temsilcisi Mustafa Akkurt ile su arıtma konusunu enine boyuna değerlendirdik. Yorumca.com ailesi olarak biz de gerçek bir müşteri hassasiyeti ile merak ettiğimiz her konuyu eksiksiz bir şekilde sorduk. Aldığımız yanıtlar bizi gerçekten su arıtma cihazı kullanma ve Fokuswater Batman firmasını tercih etme konusunda ikna etti diyebiliriz. Batman Su Arıtma konusunda tercih edilesi bir yaklaşımları var.

Gelelim Sorularımıza..
Batman Su Arıtma
Su Arıtma Cihazı gerçekten gerekli mi? Neden içme suyunu arıtmamız gerekiyor?

Sudaki kloru ve yabancı maddeleri temizlemek ve arındırıp gidermek için.

İçme suyu olarak Hazır Su yerine neden arıtma cihazını tercih etmeliyiz?

Damacanaların yapımında kullanılan kimyasalların karıştığı suyu içmemek gerekiyor araştırmalar gösteriyor ki birçok hazır su sandığımız kadar güvenilir değil.

Zincir marketlerde 500 liraya satılan su arıtma cihazları da var 3 bin 5 bin lira olanları da.. Bu cihazların farkı nedir?

Arıtmalar 2 Başlık Altında incelediğimizde Organik Filtreli Arıtmalar Ve İnorganik Arıtmalar. İnorganik olanlar daha düşük maliyetlerle temin edilebiliyor.

Suyumuzun kirli olduğunu nasıl tespit edebiliriz?

İsterseniz Numune Vererek Halk Labaratuarlarında test ettirebilirsiniz, ya da arzu ederseniz bizde evinizde keşif ve test yapmaya memnuniyetle geliriz

Suyu arıtırken kullandığınız yöntem kimyasal içermiyor mu? Daha zararlı değil mi?

Kesinlikle hayır diyebiliriz. Cihazlarımızda kullandığımız Karbon filtrelerimizin içeriği tamamen doğal hindistan cevizi kabuğu özlerinden oluşuyor. Bu bileşenler suyunuzun doğallığını bozmadan sağlıklı bir su içmenizi sağlar

Cihaz içerisinde paslanma,küflenme vs gibi etkiler gerçekleşmiyor mu?

Hayır, çünkü Cihazımız AISIS 304 Çelik Paslanmaz krom dan imal ediliyor bu yüzden öyle bir durum söz konusu bile değil.

Su arıtma cihazını bir kere taktırınca her şey tamamlanıyor mu? Ne sıklıkla bakım yapıyorsunuz? Şu anki bakım maliyetleri nelerdir?

Uzun ömürlü olarak sağlıklı temiz suya erişim için düzenli bakımlarınızı gerçekleştirmelisiniz. Kullanıldığımız filtrelerimizin teknik personelimizce takibi yapılıyor ve bakım rutinleri bilginize sunuluyor. İsteğiniz üzerine 8 ayda bir düzenli olarak sadece tane adeti 50 Tl gibi bir maliyetle değişiyor.

Suyu arıtırken içinde yer alan yararlı mineraller de kaybolmuyor mu? Bu zararlı değil mi ?

Cihazlarımız tamamen doğal carbonlarlarla suyunuzu arıttığı için kesinlikle suyunuzdaki faydalı minerallari yok etmez. (Tabiki Çin Ürünleri Vs hariç)

Su arıtma cihazı dışında diğer hizmetleriniz nelerdir?

Servis hizmeti, Mühendislik, Danışmanlık, Proje Ve Arge Çalışmaları, Atık Su Ve Saha Şartlandırma, son olarak İmalat ve Nakliyat işleri gerçekleştiriyoruz.

Batman su arıtma firmaları içerisinde sizin farkınız nedir? Müşteriler sizi neden tercih etmeli?

20 yılı Aşkın Süredir hizmet veren firmamız uzman kadrosuyla sayısız projelere imza atmıştır müşteri memnuniyetini hat safhada tutan firmamız bakım takibi ve yedek parça teminini hiç geciktirmeden 7/24 müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Son olarak yorumcablog referansı ile gelen musterilerilerinize biraz indirim yaparsınız artik ?😊

Tabi ki siz değerli yorumca.com ailesine adıyla gelen müşterilerimize online fiyat üzerinden %15 indirim yapacağız.

Telefon: 0535 540 42 84

İnstagram: Focuswaterbatman

Adres: SSK Caddesi, İhlas, Batman Focuswater Bayii, Merkez BATMAN

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on pinterest
Pinterest

Bunu Mutlaka Paylaşmalısın!

Batman Su Arıtma! Lider Firma ile Su Arıtma Hakkında Roportaj!” konusunda Bir Fikir

  1. Batman şehrinde arıtma gerekli bir zararı varsa da arıtılmadan önceki halinden daha zararlı olamaz kireç için de iyi bir çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir