Vakıfbank Migros Kampanyası! Migros Sanal Markette 100 TL Alışverişe 50 TL İndirim Kampanyası!

Vakıfbank ve Migros işbirliği ile harika bir kampanya kullanıma sunulmuş durumda. Bizzat yararlandığımız bu avantajlı kampanyaya nasıl katılabileceğinizi sizlerle paylaşmak istedik. Vakıfbank Migros kampanyası nasıl yapılır. Vakıfbank Sanal Kart Migros, Vakıfbank Migros Kampanyası detayları, Vakıfbank Sanal Bankomat Kart nasıl açılır? Kampanya detayları ve nasıl yararlanabileceğiniz ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Vakifkart.com‘un haberine göre 1 Ekim ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyada Vakıfbank Sanal Bankomat Kartınızı Migros Sanal Market uygulamasında Masterpass ile kaydettiğiniz taktirde yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişte 50 TL indirim hakkı elde ediyorsunuz. Bizzat denemiş olduğumuz bu kampanyadan nasıl yararlanacağınızı adım adım açıklayacağız.

 • 1. Adım: Vakıfbank Sanal Bankomat Kart Nasıl Açılır?
  Öncelikle hali hazırda Vakıfbank müşterisi olmanız gerekiyor.
  Vakıfbank uygulaması açılır.
  Tüm işlemler menüsünden sırayla; Hesaplar-> Bankomat Kartları-> Bankomat Sanal Kart-> Kart oluştur adımları takip edilerek açılan menüde sanal kartınızın limitini belirleyip oluşturuyorsunuz.
 • 2. Adım: Vakifbank Sanal Bankomat Kartınızı Migros Sanal Market uygulamasında Masterpass ile kaydedin.
  Migros Sanal Market uygulamasını indirin ve üyeliğinizi oluşturun.
  Hesabım->Ödeme Yöntemleri->Yeni kart Ekle butonuna tıklayarak Vakifbank Sanal Kartınızı Migros Sanal Market uygulamasında kaydedin.

 • 3. Adım: İndiriminizi Siparişinize Uygulayın! Migros Sanal Market üzerinden sepetinize 100 TL ve üzeri ürün ekleyin ve ödeme kısmında daha önce kaydetmiş olduğunuz Vakıfbank Sanal Bankomat Kartı seçin. Kartın seçili olduğu alanda yer alan İndirimi Uygula butonuna basarak Sipariş Özeti kısmında indirimin uygulandığından emin olun ve siparişinizi tamamlayın.

Not: Mağazadan Al seçeneği ile siparişinizi teslimat ücreti ödemeden yakın bir mağazadan alabilirsiniz. Burada yazılan tüm bilgiler kendi deneyimlerimiz sonucu sizlerinde faydalanması için derlenmiş bilgilerdir ve teyit etmek sizlerin sorumluluğundadır. Kampanya ile ilgili detayları ilgili kurumlardan edinebilirsiniz. Her türlü soru ve önerilerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yıllara Göre Araba Fiyatları ve Analizler (10 yıllık) yazımız ile sürekli artan araç fiyatlarının gerekçesine bir göz atın!

Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Bunu Mutlaka Paylaşmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: